Żen Szeń a odchudzanie

Żen Szeń a odchudzanie

Istnieje wiele produktów i suplementów, które możemy stosować w diecie na odchudzanie. Preparaty odchudzające działają w różny sposób – jedne zmniejszają apetyt, inne poprawiają metabolizm lub redukują tkankę tłuszczową. Takie suplementy wspomagające odchudzanie dostępne są w postaci płynów, proszków, kapsułek, tabletek, plastrów, ziół itp.

Jednym z takich ziołowych preparatów pomocnych w diecie na odchudzanie jest żeń szeń.

Zalety stosowania żeń szenia:

Spośród wielu dostępnych leków i suplementów odchudzających, zawsze zaleca się stosowanie ziołowych, ponieważ są one naturalne. Badania wykazują, że żeń szeń (Panax ginseng) nazywany również ginsengiem jest produktem spożywczym pomocnym w diecie na odchudzanie. Żeń szeń zawiera składniki takie jak Ginsenoside lub Rg3, które wspomagają utratę wagi ciała nie dopuszczając do całkowitego wchłonięcia i magazynowania tłuszczu w komórkach. Istnieją również inne odmiany żeń szenia, które wspomagają odchudzanie.

Dang shen jest to odmiana, która występuje w różnych preparatach i suplementach. Dang shen poprawia trawienie zwiększa metabolizm, co z kolei pomaga w utracie wagi ciała. Żeń szeń znany jest również ze swoich możliwości obniżających poziom glukozy w organizmie, co z kolei zmniejsza produkcje insuliny przez organizm. Duży poziom insuliny może być przyczyną odkładania się tłuszczu w organizmie. Obniżenie tego poziomu ma odwrotny skutek, dlatego właśnie żeń szeń jest często stosowany w diecie na odchudzanie.

 

reklama

Suplementy

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl