Linea – tabletki odchudzające

Linea – tabletki odchudzające

Dla kobiet, które próbowały wielu diet odchudzających i w dalszym ciągu nie mogą pozbyć się zbędnych kilogramów proponujemy sięgnięcie po tabletki odchudzające Linea, które ułatwiają wbicie się w mniejsze ciuszki.

Ma to związek z działaniem składników zawartych w tabletkach Linea, które zmniejszają łaknienie czyli sprawiają, że nie mamy silnej potrzeby jeść a spożywanym pokarmom zmniejszają kaloryczność. Tabletki te redukują tkankę tłuszczową oraz stopują powstawanie nowej. Kolejną ich zaletą jest pobudzenie procesów przemiany materii.

Tabletki zawdzięczają swoją skuteczność dzięki połączeniu odpowiednio dobranych składników. W tabletkach Linea znajdują się bowiem:

  • zielona herbata, która pobudza pracę nad rozkładem tłuszczu, co przyspiesza jego spalanie i uniemożliwia powstawanie kolejnego,
  • fasolamina hamująca trawienie skrobi z ziemniaków, pieczywa czy makaronu,
  • ocet jabłkowy regulujący trawienie, zmniejszający wchłanianie cukrów i tłuszczów oraz pobudzający procesy metaboliczne,
  • chrom hamujący wchłanianie się glukozy, przeciwdziałając napadom głodu np. na słodycze,
  • L-karnityna, która jest potrzebna do produkcji energii, hamuje gromadzenie się tłuszczu, redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej oraz zapobiega powstawaniu efektu jo-jo.

Jeśli osoba pragnąca przyjmować tabletki Linea jest uczulona na którykolwiek z tych składników, nie powinna po nie sięgać.

Dawkowanie tabletek Linea

Tabletki te mogą przyjmować osoby dorosłe w dawce 2-3 tabletki na dzień.
Nie zaleca się ich przyjmowania w czasie ciąży i w okresie karmienia piersią. Nie ma jednak przec żadnych przeciwwskazań przy stosowaniu antykoncepcji.

W opakowaniu znajduje się 60 tabletek
cena: około 28 zł.

reklama

Suplementy

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl