Arnold Schwarzenegger - jak osiągnął sukces w sporcie?

Arnold Schwarzenegger - jak osiągnął sukces w sporcie?

Arnold Schwarzenegger – sportowiec, aktor, polityk.

Arnold Schwarzenegger pochodzi z Austrii, a mieszka obecnie w Kalifornii. Mężczyzna jest sławnym amerykańskim aktorem. Znany jest także z roli polityka i pełnienia niegdyś funkcji gubernatora Kalifornii. Arnold Schwarzenegger urodził się 30 lipca 1947 roku w Austrii. Do dziś prowadzi aktywny tryb życia. Słynie z kariery kulturysty. Dzięki niej zdobył wiele prestiżowych nagród takich jak Mr. World, Mr.

International, Mr. Europe, Mr. Universe. Ponadto siedem razy obronił tytuł Mr. Olympia. Arnold Schwarzenegger ma 188 metrów wzrostu, a waży 115 kilogramów. Obwód jego bicepsa wynosi 56 centymetrów. Sławę aktorską zawdzięcza roli do filmu „Herkules w Nowym Jorku”. Karierę kulturysty zaczął, jako piętnastolatek, wtedy to pragnął wyrzeźbić własne mięśnie i posiadać nietypową sylwetkę, aby móc trenować w sporcie. Ciekawostką jest fakt, iż Arnold wychowywał się w 300stu letnim domu, w którym brakowało telefonu, centralnego ogrzewania oraz kanalizacji.

Pierwsze treningi kulturystyczne Arnold Schwarzenegger rozpoczął mając szesnaście lat.

Jego pierwsze treningi miały miejsce w piwnicy, ponieważ nie było go stać na ćwiczenie na profesjonalnej i w pełni wyposażonej siłowni. Ćwiczył po dwie godzinny dziennie, przez sześć dni w tygodniu. Opanował bardzo wiele w tejże dziedzinie, która stała się jego sposobem na szczupłą i umięśnioną sylwetkę. Brał udział w zawodach kulturystycznych, w których doszedł do finału. Dla niego osobiście było to niezwykłym doświadczeniem, które nauczyło go nie tylko poświęcenia, ale przede wszystkim sprawiło, że mógł na stałe odnaleźć się w kulturystyce i nakreślić własne miejsce.

Kulturystyka, którą uprawiał Arnold Schwarzenegger sprawiła, że nabrał on ogromnego poświęcenia, zapału oraz samodyscypliny.

Przebywał na wielu suplementowych dietach, które sprawiły dobry wygląd fizyczny oraz były dalszym motywem do działania. Aktor nie tylko pragnął dobrze wyglądać w wielu filmach, ale przede wszystkim pragnął rywalizacji w wielu konkursach kulturystycznych. Arnold Schwarzenegger osiągnął wszystko, co tylko sobie postanowił. Stał się natchnieniem dla wielu nastolatków na całym świecie i dzięki własnej ciężkiej pracy nad sobą postanowił osiągnąć swoje cele, które sobie wcześniej ustanowił. W konkursie „Mister Europa Junior” zdobył tytułowe pierwsze miejsce. Obiecał sobie, że nie poprzestanie wyłącznie na konkursach i nie podda się w żadnej sytuacji. Przez 3 lata Arnold zdobył aż 60 kg mięśni, dzięki czemu odniósł znaczny sukces w kulturystyce. Jako dziewiętnastolatek Arnold Schwarzenegger stał się prawdziwą sensacją. Wywoływano jego nazwisko w wielu konkursach i mógł mieć liczne powody do dumy. Austriacki aktor nie poprzestał na tego typu konkursach, w których brał czynny udział. Regularnie oddawał się kulturystycznej pasji, która szybko stała się sensem jego życia. Miała ogromny wpływ na jego życie, dzięki zamiłowaniu do pasji odniósł prawdziwy sukces.

 

reklama

Suplementy

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl