Tłusty czwartek - trening silnej woli dla osób na diecie

Tłusty czwartek - trening silnej woli dla osób na diecie

 

tłusty czwartek

Dieta i Tłusty czwartek

Tłusty czwartek jest dniem przyodzianym w liczne słodkie pokusy, którym często nie możemy się oprzeć. Widok lukrowanych pączków, faworków spędza niektórym sen z powiek. Człowiek widząc słodkości zapomina o tym, że miał się odchudzać lub że jest na rygorystycznej diecie. Dodatkowo zapomina także o kaloriach, które powinny być brane pod uwagę na każdym kroku. Tłusty czwartek to raj dla prawdziwych łasuchów. Jeśli są na diecie zdarzy się zjeść pączka w ukryciu lub złamać zasady niejednej diety . Przede wszystkim puste kalorie niekorzystnie wpływają na pracę organizmu i jego wygląd, dlatego warto skupić się na tym, aby ograniczyć je z umiarem lub spożywać produkty, które mają minimalne ilości kalorii.

Tłusty czwartek nie jest sprzymierzeńcem osób odchudzającym się.

Nadmiar słodkości powoduje dekoncentrację oraz to, iż zapominamy o prawidłowym przestrzeganiu dietetycznych zasad. Dzieje się tak niezwykle często. Częściej odchudzają się kobiety , które pragną wiecznie podobać się nie tylko płci przeciwnej, ale także samym sobie. Przede wszystkim nie warto objadać się słodkościami, gdyż efekty uboczne tychże smakołyków mogą niekorzystnie odbić się na naszej figurze, przez co także znowu przybierzemy na wadze. Powszechnie wiadomo, że prawie, co druga osoba uwielbia słodycze w postaci pączków , faworków i babeczek.

Wszystkie te słodkości kuszą nas szczególnie w tłusty czwartek.

Warto jednak zachować umiar w tymże dniu, ponieważ aby cieszyć efektem rygorystycznej diety nie powinniśmy spożywać słodkości w nadmiarze, gdyż to może doprowadzić nasze wysiłki związane z odchudzaniem do ruiny. Ponadto efekt diety nie będzie nas w pełni zadowalał. Dlatego warto ograniczyć się do zjedzenia jednego pączka i dwóch faworków i zaprzestać przyjmowania większych słodkości do organizmu. Aby spalić jak najszybciej owe słodkości należy wybrać się albo na siłownie, fitness lub na basen. Przebywając w wodzie skuteczniej tracimy kalorie, gdyż je spalamy poprzez ruch. Dzięki czemu regularne wizyty na siłowni, basenach czy różnego rodzaju ćwiczenia mogą pomóc nam w uzyskaniu wymarzonej sylwetki, która także będzie odpowiednio wyrzeźbiona. Każda kobieta marzy o smukłej sylwetce, godnej pozazdroszczenia. Nie każda jednak potrafi zerwać na stałe ze słodyczami, które mają w sobie najwięcej kalorii.

Kalorie zabijają dietę i warto mieć to na uwadze, gdy zdecydujemy się sięgnąć po kolejnego pączka z nadzieniem różanym lub czekoladowym. Działanie niektórych słodyczy niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie oraz spowalnia efekty uporczywego odchudzania się. Waga może być niezadowalająca, a podjadanie może nie zdać egzaminu w tym przypadku. Słodkości powinny być spożywane w umiarze, jeśli już nie potrafimy się im oprzeć. Najważniejszy powinien być dla nas nasz wygląd i sylwetka. Podczas spożywania słodyczy nie powinniśmy zapominać o zasadach naszej diety , które powinny nas ściśle obowiązywać.

reklama

Suplementy

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl