Dieta cud - dieta oczyszczająca

Dieta cud - dieta oczyszczająca

Dieta PH tak zwana dieta cud jest stosowana w celu oczyszczenia organizmu z „materiałów kwaśnych”, które na przełomie lat zostały nagromadzone w organizmie. Dieta PH – dieta cud pomaga nam oczyścić organizm, jego tkanki i narządy. Korzyści płynących ze stosowania diety PH – diety cud jest dużo. Wiele dolegliwości związanych z nieprawidłową dietą i niezdrowym stylem życia może stopniowo zaniknąć. Dieta oczyszczająca PH – dieta cud może dać organizmowi wsparcie żywieniowe potrzebne do funkcjonowania na optymalnym poziomie.

Pełne zrozumienie procesu oczyszczania organizmu człowieka pozwoli nam zrozumieć korzyści płynące ze stosowania diety oczyszczającej PH (diety cud). Ciało człowieka pozbywa się szkodliwych „elementów” przez jelito grube, płuca, skórę i pęcherz moczowy. Wątroba, nerki i układ limfatyczny pomagają w realizacji procesu oczyszczania. Wątroba jest organem, który przede wszystkim odpowiada za detoksykację organizmu. Kiedy wątroba nie funkcjonuje prawidłowo, to nie może zmienić toksyn takich jak nikotyna, kofeina, alkohol, pestycydów, leków, antybiotyków do postaci „odpadów”, które zostaną potem wydalone z organizmu. Jeżeli wątroba nie działa prawidłowo, to po prostu zatruwa całe ciało. Wątroba może przestać pracować prawidłowo poprzez nieprawidłowe odżywianie (jedzenie przetworzonej żywności), przerost drożdży, pasożytów, odwodnienie i nieodpowiednie ujęcie wody.

Oczyszczanie wątroby jest najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla swojego zdrowia i przywrócenia prawidłowego PH organizmu. Program oczyszczający organizm z zastosowaniem diety PH (diety cud) zmusza wątrobę do cięższej pracy niż zazwyczaj. Należy dodać do naszej diety „żywe enzymy”, które będą alkalizować organizm i pomogą przywrócić właściwe PH. Można to osiągnąć poprzez wprowadzenie do diety warzyw organicznych. Odpowiednie warzywa w diecie PH (diecie cud) będą wspierać pracę wątroby i pomogą przywrócić jej naturalne funkcje.

Jeżeli wspomożemy wątrobę dietą oczyszczającą, to skorzysta na tym cały nasz organizm. Właściwie funkcjonująca wątroba należycie oczyszcza organizm z trujących „odpadów”. Wspomaga również inne ważne organy, które biorą udział w procesie detoksykacji organizmu.

PH dieta cud jest dietą oczyszczającą, ponieważ pomaga oczyścić wątrobę i całe ciało. Dieta składa się głównie z naturalnych środków spożywczych, organicznych warzyw, prostych białek (ziarna i rośliny strączkowe), produktów pełnoziarnistych i dużej ilości świeżej i czystej wody. Dieta oczyszczająca powinna zawierać, co najmniej pięć porcji warzyw dziennie. W wielu przypadkach osoby stosujące dietę PH (dietę cud) jedzą dwie porcje warzyw na dzień. Pozostałe trzy porcję składników odżywczych, które pochodzą z warzyw mogą być dostarczane poprzez picie soków warzywnych.

Jedzenie częstych i małych posiłków jest również istotną częścią PH diety oczyszczającej – diety cud. Spożywanie małych i częstych posiłków pomoże w utrzymaniu energii na właściwym poziomie i pozwoli na wprowadzenie większej ilości warzyw do naszej diety. Najbardziej wskazane jest spożywanie surowych warzyw, ale mogą być stosowane również warzywa gotowane na parze. Białka roślinne takie jak fasola, soja i orzechy powinny być również dostarczane z każdym posiłkiem, dla równowagi i zachowania właściwego poziomu energii.

Efekty wynikające z zastosowania oczyszczającej diety PH – diety cud zależą całkowicie od ogólnego stanu zdrowia. Jeżeli twoja poprzednia dieta składała się w głównej mierze z mięsa, przetworzonych środków spożywczych i wyrobów „zakwaszających” organizm, to działanie oczyszczające może być bardzo trudne na początku. Twoje ciało będzie musiało przyzwyczaić się do otrzymywania naturalnych składników odżywczych, zamiast chemicznych – przetworzonych. Cierpliwość i wysiłek są jednak warte zachodu. Będziesz uczył się naturalnego sposobu odżywiania i będziesz musiał przyzwyczaić swoje ciało do jedzenia „by żyć” a nie do życia, „aby jeść”. Pamiętaj, że jedzenie w ten sposób jest procesem oczyszczającym i uzdrawiającym organizm. Stosując dietę oczyszczającą PH – dietę cud zaczniesz zmieniać swoje zdrowie na lepsze.

reklama

Suplementy

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl